Konkurs dla członków uczestników

Okręgowa Komisja ds. Młodzieży zaprasza Zarządy Kół PZW naszego Okręgu do udziału w

Okręgowym „Konkursie dla członków uczestników”

urodzonych w roku 2008 i młodszych.

Apelujemy do działaczy i opiekunów pracujących z młodzieżą w Kołach wędkarskich o udzielenie młodym adeptom wędkarstwa wszelkiej pomocy oraz popularyzację idei Konkursu w środowiskach lokalnych.

Celem Konkursu jest zachęcenie młodzieży do wstępowania w szeregi PZW, a także podtrzymania swojego członkostwa w PZW. Zainteresowanie Kół PZW pracą z młodzieżą, podjęcie starań zmierzających do zwiększenia stanu osobowego dzieci i młodzieży w Polskim Związku Wędkarskim. Konkurs ma charakter cykliczny.

Warunkiem udziału w Konkursie jest:

- opłacenie składek członkowskich w 2023 r. i 2024 r.,

- przesłanie zgłoszenia do biura ON PZW w terminie do 31 sierpnia każdego roku (z dopiskiem Konkurs członków uczestników),

- zgłoszenie obejmuje kserokopię legitymacji członka uczestnika z widocznymi opłatami (znaczkami) za 2023 i 2024 r.,

- dokumenty powinny być potwierdzone podpisami dwóch członków Zarządu Koła PZW,

- niezbędna jest pisemna zgoda rodzica na przetwarzanie danych osobowych dziecka.

Nagrody:

Wśród członków uczestników którzy przystąpią do Konkursu, Komisja  ds. Młodzieży wylosuje:

- 5 laureatów do wyróżnienia nagrodami głównymi - sprzętem wędkarskim,

- 5 laureatów do wyróżnienia torbami z upominkami wędkarskimi.

Komisja ds. Młodzieży

ON PZW w Pile