Porozumienia międzyokręgowe

POROZUMIENIA MIĘDZYOKRĘGOWE NA ROK 2024

1. Honorowanie składek okręgowych  ON PZW Piła na wody górskie

Gorzów Wlkp. – rzeka Drawa obwód rybacki nr 10 (wspólna gospodarka rybacka)

2. Honorowanie składek okręgowych ON PZW Piła w okręgu PZW Kalisz - od 1.01.2024 r. – do 31.12.2024 r.

3. Honorowanie składek okręgowych  ON PZW Piła w okręgu PZW Częstochowa - od 01.01.2024 r. – do 31.12.2024 r.

4. Honorowanie składek okręgowych  ON PZW Piła w okręgu PZW Sieradz - od 01.01.2024 r. – do 31.12.2024 r.

5. Honorowanie składek okręgowych  ON PZW Piła w okręgu PZW Elbląg - od 01.01.2024 r. – do 31.12.2024 r.

6.  Porozumienie z Okręgiem PZW Szczecin

Na mocy tego porozumienia wędkarze obydwu okręgów będą mogli wędkować na preferencyjnych warunkach – składka ulgowa na wody nizinne lub górskie.

Prawo do wędkowania nabywają członkowie Okręgu po wykupieniu rocznej składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód:

- składka na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2024 roku wynosi:

pełna  ulgowa (wszystkie wody, wszystkie metody) – 145,00 zł

odznaczeni Złotą odznaką z wieńcami 60,00 zł

- składka  na rzecz Okręgu PZW Szczecin w 2024 roku wynosi:

wody nizinne – 95,00 zł (dwie wędki lub spinning z brzegu)

wody górskie – 125,00 zł (na dwie wędki lub spinning z brzegu – obejmuje również wody nizinne)

odznaczeni Złotą odznaką z wieńcami 26,00 zł

7.   Porozumienie z Okręgiem PZW Słupsk

Porozumienie dotyczy tylko i wyłącznie członków PZW po wykupieniu rocznej składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód zrzeszonych w jednostkach  organizacyjnych Okręgu PZW w Słupsku i Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile.

Członkowie wymienionych  Okręgów po wniesieniu składki pełnej na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystych Okręgach mają prawo do:

- wędkarze Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile po wykupieniu składki na ochronę i zagospodarowanie wód w Okręgu PZW Słupsk w wysokości – 65,00 zł, do otrzymania zezwolenia uprawniającego do wędkowania wystawionego przez Okręg PZW w Słupsku.

- wędkarze Okręgu PZW w Słupsku do otrzymania zezwolenia uprawniającego do wędkowania  wystawionego przez Okręg Nadnotecki PZW  w Pile.

Na podstawie otrzymanych zezwoleń wędkarze maja prawo do wędkowania ze środków pływających na wszystkich wodach ogólnodostępnych będących w użytkowaniu  tego Okręgu,  zgodnie z obowiązującym w danym Okręgu regulaminem.

8. Porozumienie z Okręgiem PZW Legnica

- składka pełna na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2024 roku wynosi:

pełna – 240,00 zł

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Legnica  w 2024 roku wynosi:

pełna ( wody nizinne)-  200,00 zł.

9. Porozumienie z Okręgiem PZW Koszalin

- składka  na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2024 roku wynosi:

pełna (górska)– 240,00 zł

niepełna (nizinna) – 210,00 zł

- składka  na rzecz Okręgu PZW Koszalin w 2024 roku wynosi:

pełna ( górska)-  275,00 zł.

niepełna (nizinna) – 240,00 zł

trolling  - 115,00 zł