Puchar Koła PZW Złotów Miasto

Zarząd Koła PZW  Miasto Złotów  ma zaszczyt zaprosić drużyny kół  do udziału   w zawodach wędkarskich – spławikowych, zaliczanych do cyklu Grand Prix   Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile

o Puchar Koła PZW MIASTO ZŁOTÓW

które  zostaną  rozegrane w dniu  13.10. 2024 r. na jeziorze Miejskim w Złotowie

Organizator zawodów: Koło PZW Miasto Złotów

Zawody rozegrane zostaną w jednej turze, zgodnie z obowiązującymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego cz. 3.

Opłata startowa wynosi:

• od  drużyny /3 zawodników/ - 135,00 zł
  • od zawodnika indywidualnego - 45,00 zł
  • osoba towarzysząca - 30,00 zł

które należy wpłacić na konto:

nr 23 8941 0006 0020 0989 2000 0010

Potwierdzenie udziału w zawodach proszę przesłać w terminie do dnia 08.10.2024r. wraz  ze zgłoszeniem imiennym telefonicznie pod nr 604 483 292  na adres e-mail:

baldur76@op.pl

Zgłoszenia i wpłaty w dniu zawodów nie będą przyjmowane.

W zawodach prawo startu mają: seniorzy Okręgu Nadnoteckiego / OPEN/.

Zbiórka  za cmentarzem  wojennym  koło ORLENU

Wszyscy zawodnicy muszą posiadać opłaconą składkę członkowską PZW i na ochronę i zagospodarowania wód na rok 2024.

Skład Głównej Komisji Sędziowskiej:

Sędzia główny        - Zbigniew Gogoliński

Sędzia sekretarz      - Krzysztof Paluszkiewicz

Uczestnictwo w zawodach jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w postaci nazwiska, imienia, nazwy drużyny uczestnika, jak również na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika w relacjach, materiałach, zdjęciach z zawodów.

P r o g r a m     z a w o d ó w

7:00                             sprawdzenie listy startowej (zbiórka za cmentarzem Wojennym koło ORLENU

7:10                                 otwarcie  zawodów, losowanie

8:00      -   10:00           przygotowanie do zawodów

10:00    -   14:00           Z A W O D Y

14:00     -   15:00          ważenie ryb, obliczanie wyników, posiłek

15:30                           zakończenie , ogłoszenie wyników zawodów i podsumowanie  całorocznego GP ON PZW  seniorów (indywidualne i drużynowe)

Uwaga !

1. Organizator zastrzega prawo dokonania zmian w programie minutowym zawodów.
  2. Dojazd własnym środkiem lokomocji.
  3.  Zawody rozegrane zostaną zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego 2024 r.