Muchowe  Mistrzostwa  Okręgu

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy ON PZW w Pile zawiadamia, że w dniu 02.06.2024 r. odbędą się:

Muchowe  Mistrzostwa  Okręgu  w kategorii  seniorów

Miejsce zawodów:

I tura – rz. Piława – most drogowy na trasie Stara Łubianka - Krępsko

II tura – rz. Gwda – most betonowy na rzece w m. Płytnica

Zawody rozegrane zostaną w dwóch turach w klasyfikacji indywidualnej przy pomocy elektronicznych nośników pamięci (telefon, aparat fotograficzny), zgodnie z obowiązującymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego cz. 9.

Ryby zaliczane do punktacji: łososiowate i lipienie oraz jelec i kleń.

Prawo  uczestnictwa mają: członkowie PZW Okręgu Nadnoteckiego.

Koszt uczestnictwa wynosi:

od zawodnika:  - 0,- zł.

od trenera, osoby towarzszącej  - 30 zł, którą należy wpłacić na konto ON PZW

nr 06 1240 3695 1111 0000 4449 8362 z dopiskiem Muchowe MO

Zgłoszenia  imienne do dnia 24.05.2024 r.  -   tel.  602 453 773  lub     onpzw@o2.pl

Sędzia Główny – Marek Kutyła

Uczestnictwo w zawodach jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w postaci nazwiska, imienia, nazwy drużyny uczestnika, jak również na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika w relacjach, materiałach, zdjęciach z zawodów.

P R O G R A M   Z A W O D Ó W

02.06.2024 - niedziela -   rz. Piława i Gwda

6:30Zbiórka – parking przy moście drogowym na trasie Stara Łubianka - Krępski, otwarcie zawodów, odprawa, program zawodów I i II tury

Uwaga.

1. Zawodnik, który swój udział w zawodach zgłosi w dniu zawodów nie zostanie dopuszczony do startu.