Aktualności | 2021-10-12 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

5.10.2021 r. Komisja konkursowa Rady ds. Młodzieży ON PZW w Pile w składzie: Przewodniczący: Andrzej Górny członkowie: Wojciech Turowski Zenon Schulz Andrzej Sadkowski Elżbieta Górna dokonała rozstrzygnięcia "Konkursu dla członków uczestników" za 2021 rok. Do Konkursu zgłoszono 11 członków uczestników z następujących Kół PZW: 3 członków uczestników – Koło PZW Gwda Piła, 1 członek uczestnik – Koło PZW Margonin, 7 członków uczestników – Koło PZW Piła Podlasie. Po zapoznaniu ...... więcej

ZAWODY SPININGOWE WYNIKI

Aktualności | 2021-10-11 | Publikujący: Koło PILANIN Piła

W MINIONĄ NIEDZIELĘ CZYLI 1021-10-10 ZAOSTAŁA ROZEGRANA DRUGA TURA ZAWODÓW SPININGOWYCH O TYTUŁ MISTRZA KOŁA NA JEZIORZE PŁOTKI. W KLASYFIKACJI GENERALNEJ WYNIKI WYGLĄDAJA NASTĘPUJĄCO : 1 MIEJSCE KOL. NADSKAKUŁA KAROL 2 MIEJSCE KOL. BUSZKA DZMIAN 3 MIEJSCE KOL. NADSKAKUŁA RYSZARD SERDECZNE GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCY ORAZ POZOSTAŁYCH ZAWODNIKÓW. PRZY OKAZJI ZAWODÓW KOLEDZY DRABOWICZ GRZEGORZ I PAWLAK JAN WYRÓWNALI ZJAZD NA PARKING PZW PRZY JEZIORZE . ... więcej

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO WYBORCZE

Zarząd koła PZW Pilanin informuje członków koła o zmianie terminu zebrania sprawozdawczo wyborczego. Zebranie odbędzie się w dniu 22.10.2021r. o godzinie 16:00 w siedzibie Zarządu Okręgu w Pile ul. Śniadeckich 160. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Zarząd koła... więcej

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Koła PZW Kaczory.

Aktualności | 2021-10-11 | Publikujący: Koło KACZORY

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Koła PZW Kaczory. W dniu dzisiejszym w Sali GOK Kaczory odbyło się zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Koła PZW Kaczory. Zebranych członków i gości przywitał ustępujący z funkcji prezesa Henryk Witt. Po przeprowadzeniu spraw formalnych (wybór przewodniczącego, przedstawienie planu obrad, powołanie komisji) nastąpiła uroczysta chwila wręczenia odznak i statuetek dla seniorów koła, aktywnych członków jak i zaproszonych gości. Powód był nie byle jaki – 65-lecie Koła. Z tej ...... więcej

Kol. Przemysław Piskorek "Wędkarzem roku 2021" Koła PZW przy RCK w Rogoźnie

Aktualności | 2021-10-10 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 10 października 2021 roku odbyła się ostatnia tura zawodów zaliczanych do klasyfikacji o tytuł "Wędkarza roku 2021" Koła PZW przy Rogozińskim Centrum Kultury w Rogoźnie. Walka o pierwsze miejsce trwała do ostatnich zawodów, które to ostatecznie zweryfikowały lokaty uczestników.Triumfatorem tegorocznej rywalizacji został Kol. Przemysław Piskorek, który zdobył 6pkt. Drugie miejsce zajął Kol. Dariusz Gracz gromadząc 8 pkt.NatomiastKol. Krzysztof Fajok uplasował się na trzecim miejscu z 10 punktami.W tym roku do rywalizacji stanęło 11 ...... więcej

Wyniki zawodów Koła PZW przy RCK w Rogoźnie (10.10.2021r.)

W dniu 10 października 2021r. na Jeziorze Rogozińskim została rozegrana ostatnia piąta tura rywalizacji o tytuł "Wędkarza roku 2021". Zwycięzcą zawodów został Kol. Przemysław Piskorek uzyskując wynik 4510g złowionych ryb. Na drugim miejscu uplasował się Kol. Krzysztof Fajok z wynikiem 2990g a trzecim była Kol. Dariusz Gracz, który złowił 4210g ryb. Nadmieniam, że rywalizacja jest sektorowa, na podstawie której ustala się kolejność zawodników. Jak zawsze na zakończenie pierwszym trzem zawodnikom zostały wręczone nagrody. Gratuluję wszystkim ...... więcej

ZAWODY SPININGOWE

Aktualności | 2021-10-08 | Publikujący: Koło PILANIN Piła

ZARZĄD KOŁA PZW PILANIN PRZYPOMINA ŻE W NIEDZIELĘ 10.10.2021r. ZOSTANIE ROZEGRANA DRUGA TURA ZAWODÓW SPINNINGOWYCH NASZEGO KOŁA ZBIÓRKA O GODZINIE 8:00 NA PARKINGU PZW JEZIORO PŁOTKI. ZAPISY W SIEDZIBIE KOŁA SKLEP OCHOTKA UL. PIEKARSKA 1. WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY . ZARZĄD KOŁA... więcej

Laureatka konkursu z Koła PZW Margonin

Aktualności | 2021-10-08 | Publikujący: Koło MARGONIN

Zarząd Koła PZW w Margoninie informuje, że członkini koła Alicja Biskup została laureatką "Konkursu dla członków uczestników" ogłoszonego przez Radę ds. Młodzieży Okręgu Nadnoteckiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Pile dla młodych wędkarzy wstępujących w szeregi Polskiego Związku Wędkarskiego. Certyfikat oraz upominki w imieniu władz Okręgu Nadnoteckiego wręczyła Pani Elżbieta Górna. Serdecznie gratulujemy. ... więcej

Zawody spławikowe o Puchar Jesieni.

Aktualności | 2021-10-08 | Publikujący: Koło NAFTA Piła

Koło PZW Nafta w dniu 3 pażdziernika zorganizowało zawody spławikowe o Puchar Jesieni. Zawody rozegrano przy pięknej słonecznej pogodzie na rzece Noteć w Czarnkowie. Zawody wygrał kol. Rafał Janczarski znakomitym winikiem 7700pkt, drugie miejsce zajął kol. Andrzej Wolender 2830pkt. Trzecie miejsce na podium wywalczył kol. Krzysztof Szykowny, który na wadze położył 1568g ryb. Dodatkowo nagrodę za największą rybę zawodów otrzymał kol. Rafał Janczarski. Łącznie złowiono 15,618 kg ryb, które natychmiast po zważeniu odzyskały wolność. Impreza ...... więcej

V Biesiada Wędkarska - Trzcianka

Aktualności | 2021-10-08 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Zarząd Koła Miejskiego w Trzciance, Centrum Wędkarskie Trzcianka - Robert Chojnacki, Burmistrz Trzcianki - Krzysztof Wojciech Jaworski oraz Nadleśniczy Radosław Gostołek zapraszają na V edycję Otwartych Spinningowych Zawodów Wędkarskich "Biesiada Wędkarska", które odbędą się17 października 2021 r. na jez. Sarcz. Szczegóły na załączonym plakacie.... więcej