Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Zawody o Puchar Burmistrza Chodzieży

Zawody o Puchar Burmistrza Chodzieży

 

W dniu 16.09.2012 r. na jez. Strzeleckim w Chodzieży odbyły się, ostatnie w tym roku, zawody w wędkarstwie spławikowym Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile, zaliczane do indywidualnego i drużynowego Grand Prix Okręgu. W zawodach wzięło udział 33 wędkarzy.

 

Przy sprzyjającej pogodzie wędkarze starali się umocnić swoje pozycje w cyklu „Grand Prix” Okręgu w 2012 r.

 

Organizatorem zawodów było Koło PZW Chodzież, a sędzią głównym  tych zawodów był Kol. Edward Chludziński – sędzia klasy krajowej.

 

 

Po ogłoszeniu wyników końcowych zawodów, dekoracji pierwszych trzech drużyn i zwycięzców sektorowych zawodów dokonał Burmistrz Miasta Chodzieży - Pan Jacek Gursza.

Klasyfikacja zawodów

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • taxman Data dodania: 9 lat temu Oceń: -279 + / -

  Rozwiń
 • taxman Data dodania: 9 lat temu Oceń: -283 + / -

  Rozwiń
 • rykhien Data dodania: 9 lat temu Oceń: 271 + / -

  Prawda zawsze jest obiektywna.Fakty zawsze się obronią.A faktem jest,że Koło PZW Chodzież zrobiło przekręt z juniorem,za co został zdyskwalifikowany.Faktem jest ,że pan G. był sędzią, nie istotne jakim i takie zachowanie mu nie przystoi (za kim jest cytat ,że" nie podał ręki"? ),jest członkiem zarządu okręgu.Fakt następny: w Czarnkowie nigdy pan i nikt z Chodzieży nie był,więc pisze pan bzdury za "bezszczelnym " informatorem.Tu moja wiedza i prawda jest inna i nie trzeba mnie o tym informować. Faktem jest, że każdy ma jakąś tam niepełnosprawność, ja ze swojej fizycznej spowiadać nie muszę się przed panem . dokumenty do wglądu posiadam,ale nie dla takich jak pan, panie prezesie.Posiadam również kartę parkingową , która obowiązuje w całej Unii Europejskiej i zawsze jest zatknięta za szybą w samochodzie, pan tego pewnie nie widział i chciałby pewnie żebym włożył ją za szybę w rowerze. Najlepiej jest odwrócić kota ogonem, żeby nie dotykać meritum sprawy. Szkoda, że niektórzy prezesi kół w naszym okręgu robią przekręty nie robiąc z tego nawet tajemnicy.

 • pielach Data dodania: 9 lat temu Oceń: -258 + / -

  Rozwiń
 • krzyli Data dodania: 9 lat temu Oceń: -37 + / -

  Rozwiń
 • rykhien Data dodania: 9 lat temu Oceń: 269 + / -

  Od wczoraj ,jako uczestnikowi zawodów wędkarskich w Polsce i nie tylko, bardzo źle kojarzyć mi się będzie Chodzież.Ale po kolei: podczas zawodów o Puchar Philipsa w Pile 19.08.2012 zostały naruszone zasady regulaminu przez drużynę Koła PZW z Chodzieży .Ja to ujawniłem,co skutkowało dyskwalifikacją osoby nieuprawnionej do startu.Podczas przyjazdu do Chodzieży jeszcze przed otwarciem imprezy jeden naszych wędkarzy został w bardzo brzydki sposób potraktowany przez ojca zdyskwalifikowanego juniora. Próbował w brutalny sposób "wyprosić" z imprezy naszego zawodnika. Podczas otwarcia zawodów, organizator zawodów przedstawił tego pana,jako sędziego sektorowego.Podczas zawodów pełniłem funkcję kierownika drużyny i trenera więc zgłosiłem ten fakt organizatorowi,a ten wycofał funkcję sędziego panu G. Jednak niejako za karę zakazał poruszać mi się po terenie zawodów rowerem.Jestem od 30 lat osobą niepełnosprawną i rower ułatwia mi poruszanie na dalsze odległości, pomimo zakazu wjechałem jednak na sektor, bo chciałem wypełniać swoje obowiązki.Wtedy organizator zagrodził przejście całkowicie.Jestem w posiadaniu dowodów,że tak było.Na zakończenie podziękowałem organizatorowi-prezesowi koła PZW za takie potraktowanie, wtedy nazwał mnie niepełnosprawnym d....em.Jest mi jeszcze raz bardzo przykro , że zdawałoby się bardzo kulturalny i grzeczny pan w ten sposób podchodzi do niepełnosprawności.Mam jeszcze parę znaków więc garść refleksji: dostęp do łowiska w Chodzieży jest sam w sobie bardzo trudny,dużo razy tam jeżdziłem i nigdy nikomu to nie przeszkadzało.Dużo razy właśnie w naszym Okręgu spotkałem się ze złośliwymi uwagami, że niepełnosprawność wykorzystuję ,a ja chcę tylko być jeszcze aktywnym i żyć jak inni. Przykro jest kiedy oficjalny delegat zarządu okręgu na te zawody, któryś raz już potępia zgłaszających przekręty.Członkiem zarządu Okręgu i czynnym zawodnikiem NKS jest też ojciec zdyskwalifikowanego juniora i tłumaczenie ,że nie znali regulaminu jest bez sensu.Przekręty z młodzieżą i dziećmi są obrzydliwe.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia