Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Składki okręgowe na 2016 wyższe niż w bieżącym roku

Aktualności | 2015-12-11 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

Poniżej prezentujemy wysokość składek w Okręgu Nadnoteckim w 2016 roku. Składki wzrosły i to niestety niemało. Na wody nizinne składka zwykła wzrosła z 122zł do 135zł (wzrost o 10,7%), ulgowa z 72zł do 82zł (wzrost o 13,9%). Na wody górskie składka zwykła wzrosła z 160zł do 170zł (wzrost o 6,3%), ulgowa z 86zł do 95zł (wzrost o 10,5%).
Biorąc pod uwagę przewidywaną inflację w Polsce w 2015 na poziomie -0,7%, oraz decyzję Zarządu Głównego o nie podnoszeniu w 2016 roku wysokości składek członkowskich, jest to bardzo duża podwyżka, zwłaszcza że okręg raczej nie zaoferuje nam wędkarzom większej, ani atrakcyjniejszej palety dostępnych łowisk.


Pełna tabela z wysokością składek: http://www.pzw.org.pl/pila/cms/19325/skladki_i_oplaty_2016

 

ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOK'u

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • L. Jan Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  kolodrawa

  Witam
  Podnoszenie składek nie jest rozwiązaniem na bolączki z którymi borykają się okręgi PZW. Jeśli już musimy podnieść składki to podnośmy je dla wszystkich jednakowo a nie różnicujmy wg niewiadomego klucza.
  MYŚL:
  A może to składki innych okręgów są za niskie !
  W związku z tym apelujmy o podwyżki w sąsiednich okręgach.

  Wesołych Świąt i Nowego Roku.

 • Stróżyński Krzysztof Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

  notecdm

  Niestety na stronie okręgu raczej nie doczekamy się uzasadnienia tak dużych podwyżek. Nikt z ZO, ani biura ZO nie ma zwyczaju odpowiadać na wątpliwości, czy zapytania wędkarzy. Po prostu zostaliśmy uszczęśliwieni przez nasz ZO i już. Podobnie jak niedawno z włączeniem opłaty 25zł za połów ze środków pływających do składki okręgowej.

 • Ciernik Bogdan Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

  ciernik

  Witam! Sąsiednie okręgi min. ZO PZW Gorzów Wlkp. ma dwa razy tyle wód i od DWÓCH lat nie podnosi tzw. składki kręgowej - 175 ,- , Poznań o 5 zł , Szczecin składka podstawowa pełna bez zmian - 129. Można - można! i nikt nie mówi o żadnej inflacji, nie mówiąc już o rybności rzek i jezior np. w okręgu gorzowskim lub szczecińskim. Coś tu jest nie tak ? : pełną składkę mam płacić o 13 zł więcej, ci co płacą ulgową zapłacą tylko o 10 zł więcej??? Jeżeli okręg podnosi składki to moim zdaniem wszyscy powinni płacić ją w takiej samej kwocie!

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia